Dow Cornıng 756 Hassas Yüzeyler İçin

0.00 TL
Ürün Detayları:

 

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Dow Corning 756 Limestone SMS Bina Sızdırmazlık Maddesi, hassas ve gözenekli taş ve metal panel substratlar için hava koşullarına karşı dayanıklılık ve yeni ve iyileştirilmiş yapımda artıkların yıkımını ve alt katman boyasını azaltmak üzere tasarlanmış orta modüllü elastomerik bir sızdırmazlık malzemesidir.

Dow Corning 756 SMS Bina Sızdırmazlık Elemanı, genleşme ve kontrol derzlerini, metal panel derzlerini, perde duvar bağlantılarını, doğal taşlar arasındaki derzleri ve pencere çerçeveleri çevresindeki contaları kapatmak için özellikle etkilidir. Çoğu yapı malzemesi ile dayanıklı, esnek ve su geçirmez bir bağ oluşturur. Dow Corning 756 SMS Bina Sızdırmazlık Maddesi, yeni ve iyileştirici yapıda uygulanması amaçlanmıştır.

ÖZELLIKLER AÇIKLAMA

Benzersiz şık, kuru mat yüzey elde etmeyi sağlar.

Geliştirilmiş estetik performans, metal panellerdeki ve reflektif camdaki uzun süreli kalıntı yıkımını veya gözenekli yüzeyler üzerindeki lekelenmeyi azaltır.

İyi çalışma ve takım zamanı.

-20 ila 122 derece Fahrenhayt arasında tüm sıcaklıkta top kurma özelliği her mevsim uygulamaya izin verir.

Orta modül, yüksek hareket kabiliyeti - düzgün tasarlanmış bir derzde ±% 50 hareket barındırabilir.

Çoğu cam, tuğla, granit ve floropolimer boyalı yüzeylere astarsız yapışma; Mermer, kireç taşı ve beton gibi diğer yaygın substratlara astarlanmış yapıştırma.

Açık hücreli poliüretan, kapalı hücreli poliüretan ve gaz vermeyen poliolefin destek çubukları ile uyumludur.

ÖZELLIKLER

20-oz [591-mL] sosis

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
6+9=?
DOW CORNING 756 TDS (pdf)
Dow Cornıng 756 Hassas Yüzeyler İçin