Araldite AV138+HV998 SETİ (1KG)

0.00 TL
Ürün Detayları:

Yüksek sıcaklık ve kimyasal dayanım, düşük çekme oranı, 5mm ye kadar boşluk doldurma avantajı sağlar. Özellikle metal ile metal, GRF, CFRP, kompozit yapıştırmaya uygundur. 

Yüksek performanslı yapısal yapıştırıcılar veya mühendislik yapıştırıcıları ileri kompozit uygulamalarının ayrılmaz parçasıdır. Bu ileri teknoloji yapıştırıcıları genellikle, en azından yapıştırılan malzemelere eşit mekanik özelliklere sahiptir ve yapıştırma sonrası elde edilen bitmiş parçanın nihai mukavemetiyle uyumludur.

ARALDITE serisi yapıştırıcılar, zorlu mühendislik gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiş yapısal yapıştırıcılardır. ARALDITE yapısal yapıştırıcılar her biri farklı uygulamalarda üstün performans nedeniyle seçilmiştir epoksi, poliüretan ve metakrilat esaslı yapıştırıcıları içerir. Bu seriyi karbon fiber, CTP / FRP, metal, ahşap, alüminyum honeycomb, nomex honeycomb, bazı plastik çeşitleri ve diğer materyalleri yapıştırırken kullanabilirsiniz.

Uygulama: Ihtiyaç miktarına göre hassas terazi ile tartıralarak hazırlanan reçine ve sertleştirici homojen bir renk elde edilene kadar en az 2 dakika elle karıştırılır. Karışım oranı hassas olduğu için oranlarda aşağıda belirtilen oranlara dikkat edilmelidir. 

Araldite AV138+HV998 SETİ (1KG) (1KG SET)

Yüksek sıcaklık ve kimyasal dayanıma sahip, epoksi esaslı, çift komponentli, tiksotropik, boşluk doldurma özelliği iyi yapıştırıcı sistemidir. 

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
1+2=?
Araldite AV138+HV998 SETİ (pdf)
Araldite AV138+HV998 SETİ (1KG)