Araldite 2018 (Epoksi Yapıştırıcı) 50ml

0.00 TL
Ürün Detayları:

Toklaştırılmış macun, GRP ve CFRP kompozitleri için ideal, 10mm ye kadar boşluk doldurma özelliğine sahiptir.

Yüksek performanslı yapısal yapıştırıcılar veya mühendislik yapıştırıcıları ileri kompozit uygulamalarının ayrılmaz parçasıdır. Bu ileri teknoloji yapıştırıcıları genellikle, en azından yapıştırılan malzemelere eşit mekanik özelliklere sahiptir ve yapıştırma sonrası elde edilen bitmiş parçanın nihai mukavemetiyle uyumludur.

Araldite 2000 serisi yapıştırıcılar, zorlu mühendislik gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiş yapısal yapıştırıcılardır. ARALDITE 2000 yapısal yapıştırıcılar yelpazemiz her biri farklı uygulamalarda üstün performans nedeniyle seçilmiştir epoksi, poliüretan ve metakrilat esaslı yapıştırıcıları içerir. Bu seriyi karbon fiber, CTP / FRP, metal, ahşap, alüminyum honeycomb, nomex honeycomb, bazı plastik çeşitleri ve diğer materyalleri yapıştırırken kullanabilirsiniz.

Uygulama:  Kolay ve hızlı uygulanabilir. Araldite 50ml uygulama tabancası birlikte kullanılır. Ekstra karıştırıcı uca ihtiyaç duyulması durumunda, yedek statik karıştırıcı ayrıca sipariş verilebilir.

 

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
1+7=?
Araldite (pdf)
Araldite 2018 (Epoksi Yapıştırıcı) 50ml